Prídavky na dieťa Anglicko, UK

Pracujete vo Veľkej Británii alebo tam bývate viac ako tri mesiace a ste evidovaný ako uchádzač o prácu na Job Centre? V tom prípade pravdepodobne máte nárok na prídavky na detí z Veľkej Británie.

Kto má nárok na prídavky na dieťa z Veľkej Británie

Každý, kto má dieťa, ktoré nedovŕšilo vek 16 rokov (alebo 20 rokov ak je dieťa študentom denného štúdia), je zamestnaný vo Veľkej Británii alebo tam býva viac ako 3 mesiace a aktívne si hľadá prácu prostredníctvom Job Centre, má nárok na prídavky na deti z Veľkej Británie.

Ako získať prídavky na deti z Veľkej Británie

Stačí vyplniť náš krátky online formulár na pravej strane (Formulár pre získanie prídavkov na deti z Veľkej Británie). Následne vám e-mailom zašleme dotazník k prídavkom na deti, inštrukcie a zoznam potrebných dokumentov. 

Po vyplnení dotazníka a jeho zaslaní k nám už nemusíte robiť nič. Vašu žiadosť spracujeme a všetko potrebné vybavíme za vás a vy sa už budete môcť tešiť na získanie prídavkov na váš účet.

Kedy je možné požiadať o prídavky na dieťa z Veľkej Británie

O prídavky je možné požiadať 3 mesiace spätne od dátumu prijatia žiadosti britským daňovým úradom (HMRC). Preto neváhajte a o prídavky požiadajte čo najskôr.

Výška prídavkov

Komu je príspevok určený Výška príspevku
Najstaršie alebo jediné dieťa 20,70 GBP týždenne (cca 90 eur mesačne)
Každé ďalšie dieťa 13,70 GBP týždenne (cca 60 eur mesačne)

Poplatok za spracovanie žiadosti

Poplatok za získanie prídavkov z Veľkej Británie je 118,80 eur s DPH bez ohľadu na počet detí . Tento poplatok je konečný, nebudeme vám účtovať žiadne ďalšie poplatky. Poplatok sa uhrádza iba v prípade, že vaša žiadosť o prídavky na detí bude úspešná.

Formulár pre získanie prídavkov na deti z Veľkej Británie

Vyplňte formulár a obratom vám pošleme všetko potrebné k získaniu prídavkov na deti z Veľkej Británie

Prosím zaškrtnite toto pole
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Ochrana osobných údajov.