7 dôvodov, prečo je naša nová aplikácia Kindergeld jedinečná

Slovenská aplikácia na vyplnenie žiadosti o nemecké detské prídavky. To, čo by pred desiatimi rokmi znelo ako sci-fi, je dnes realitou.

Aplikácia Kindergeld vás celým procesom žiadosti o prídavky prevedie krok za krokom. Na konci dostanete na mieru šitý zoznam dokladov a presné inštrukcie, ako celý proces úspešne dokončiť.

Poďme ale poporiadku, čím je aplikácia Kindergeld jedinečná?

1. Prvá na Slovensku, druhá v Európe

Pod Tatrami ešte nikto s takýmto riešením neprišiel. Ak si Slovák chce vybaviť nemecké detské prídavky na vlastnú päsť a nie cez sprostredkovateľa, musí hľadať prostriedky v Nemecku. Či už na úradoch, alebo využitím appiek. Táto je Made in Slovakia a po Nemecku druhá na európskom trhu. Navyše ako jediná sa dá použiť aj v prípade, ak deti, na ktoré sa žiadajú prídavky, nežijú v Nemecku.

2. Všetko aj s vyloženými nohami

Žiadne zbytočné papierovačky, behanie za účtovníkmi a po finančných poradcoch, žiaden stres. Celú žiadosť si vyplníte online, cez telefón, tablet či počítač. Aj pri kávičke a s úsmevom na tvári.

3. Bezplatná analýza nároku

Preklikali ste sa celou aplikáciou a zistili ste, že vám nárok na rodinné prídavky z Nemecka nevznikol? Nič sa nestalo, nezaplatíte ani cent a navyše dostanete aj odporúčanie, v akom prípade by vám vzniknúť mohol. 

4. Sprievodca krok za krokom

Počas vypĺňania máte k dispozícii pomocníkov, čiže pri jednotlivých krokoch sa nestratíte. Na záver navyše dostanete presné inštrukcie, ako postupovať, aby žiadosť bola podaná úspešne. 

5. Zoznam dokladov šitý na mieru

Na základe vašej životnej situácie dostanete na konci vypĺňania presný a kompletný zoznam potrebných dokladov, ktoré je k žiadosti potrebné pripojiť. Nič navyše, žiadna byrokracia.

6. Aj bez nemčiny

„Nešprachuje“ vám to? Bez obáv, celú žiadosť si správne vyplníte aj bez znalosti nemeckého jazyka. Aplikácia za vás každý údaj vpíše do správneho políčka nemeckých formulárov.

7. Roky skúseností

Na vývoji aplikácie sa podieľal tím profesionálov, ktorý sa vybavovaniu žiadostí o Kindergeld (ale aj ďalším finančným službám) venuje od roku 2008. Najlepšou reklamou sú desaťtisíce spokojných zákazníkov. V čase uvedenia aplikácie na trh ich bolo 64 476.

Vyskúšajte si aplikáciu sami a okamžite zistíte, či máte na detské prídavky z Nemecka nárok aj vy. Áno, je to také jednoduché.

Zistite viac

Pridajte sa aj vy k tisícom našich klientov.

Kontaktovať TJ-Legal