Vrátenie daní a preplatkov zo zahraničia

O nás a našich službách

Naša spoločnosť TJ-Legal sa zameriava na vrátenie daní a preplatkov zo zahraničia už od roku 2008. Firma vznikla s cieľom pomôcť ľuďom pracujúcim v zahraničí dostať sa k peniazom, na ktoré majú nárok - ľahšie, rýchlejšie a pohodlnejšie. Jednoducho, ušetriť klientom TJ-Legal množstvo času a zbaviť ich nadbytočnej byrokracie pri získavaní daní a preplatkov.

Na začiatku sme sa zamerali na vrátenie daní z UK a Írska, neskôr sme do nášho portfólia pridali aj Holandsko. V súčasnosti sa špecializujeme na UK (Anglicko), Nemecko, Rakúsko, Česko, Írsko a Holandsko, kde našim klientom zabezpečujeme správne podanie žiadosti o vrátenie preplatku daní.
Od roku 2012 poskytujeme možnosť podať žiadosť o vrátenie preplatku daní z Nemecka, Rakúska a Česka. Naši klienti môžu využiť dokonca aj služby spojené s podávaním daňového priznania na Slovensku, keď môžu využiť naše služby podania daňového priznania fyzických osôb (daňové priznanie typu A aj typu B).

Zároveň sa snažíme klientov zbaviť nepríjemných pocitov spojených s neznalosťou daní a súvisiacich zákonov či nariadení danej krajiny. Uvedomujeme si, že to môže pre niektorých ľudí pôsobiť stresujúco. Aj preto sú naši skúsení pracovníci pripravení poskytnúť, okrem priamej pomoci vo finančnom segmente, konzultačné služby v oblasti vrátenia daní, preplatkov a prídavkov na deti.

TJ-Legal nie je len daňové priznanie a vrátenie daní zo zahraničia

Spoločnosť TJ Legal poskytuje klientom, okrem služby vrátenia daní a podania žiadosti o vrátenie preplatku daní zo zahraničia, aj podania daňových priznaní na Slovensku, aj možnosť získať príspevok na zdravotné poistenie Zorgtoeslag a príspevok na odlučné Algemene heffingskorting z Holandska.

Naši klienti môžu využiť spracovanie žiadosti o rodinné prídavky z Nemecka, prídavky na deti z Rakúska a prídavky na deti z Holandska alebo získanie preplatku na sociálnom príspevku USC (Universal Social Charge) z Írska.
Ako vidíte, snažíme sa pomôcť ľuďom pracujúcim v zahraničí a poskytnúť im komplexné služby, vďaka ktorým klientom výrazne ubudnú starosti.

Vrátenie daní zo zahraničia s TJ-Legal pre klientov z celej Európy

Služby vrátenia daní a podávanie žiadosti o vrátenie preplatku na dani zo zahraničia využívajú klienti zo Slovenska, ale stretávame sa aj so zahraničnými klientmi, pracujúcimi v krajinách Európskej únie. Celkom sme v priebehu našej histórie pomohli viac ako 24 940 zákazníkom!

Dokonca, až jednu desatinu klientov a žiadateľov o vrátenie preplatkov na dani máme z Českej republiky, Francúzska, Indie, Španielska, Poľska a Maďarska, ktorí sa stotožnili s našimi hodnotami pri poskytovaní služieb v oblasti vrátenia preplatku daní zo zahraničia - pružná a rýchla komunikácia, otvorenosť, kvalita, stabilita, spokojnosť, odbornosť a čestnosť.

Tím TJ-Legal vníma tento fakt ako úžasný pocit zadosťučinenia a pohľad na spokojné hodnotenia klientov dodáva pocit hrdosti. Tešíme sa na každú jednu spoluprácu!

Marián Varga

Interiér TJ-Legal

Marián Varga

Kancelárie TJ-Legal

Marián Varga

Kancelária TJ-Legal

Marián Varga

Vchod do kancelárie - vrátenie daní zo zahraničia