8 dôvodov, prečo si vyplniť daňové priznanie cez mojedane.sk

Máloktorá činnosť vyvoláva toľko zúfalstva, než vypisovanie a podávanie daňových priznaní. Máme však dobrú správu, s aplikáciu mojedane.sk si daňové priznanie vyplníte raz-dva, aj pri rannej kávičke.

Prečo by ste ju teda mali vyskúšať?

1. Je jednoduchá

Bez úradníckeho žargónu a zbytočných komplikácií. S vysvetlivkami a spoľahlivým sprievodcom na každom kroku vypĺňania. Nevyznáte sa v daniach? Nevadí, aplikácia mojedane.sk vás podrží.

2. Je rýchla

Vypĺňanie cez aplikáciu je naozaj rýchle. Vzhľadom na zrozumiteľnosť otázok a rôzne pomôcky celý proces netrvá dlho. Žiadne útrapy pri hľadaní správnych údajov, aplikácia vám povie, čo kde hľadať. Zvládnete to aj za 15 minút.

3. Je presná

Pri používaní aplikácie máte garanciu správnosti výpočtu na základe zadaných údajov. Celá tá „programátorská pavučina“ v pozadí je 100% logicky nepriestrelná a exaktná.

4. Je profesionálna

Odborným garantom aplikácie sú účtovníci a daňoví špecialisti s dlhoročnou praxou, ktorých rukami prešli tisícky klientov. Profesionalita bola pilierom pri vývoji aplikácie a je ním dodnes.

5. Je pozorná

Poznáte to, vypĺňate priznanie a zrazu chyba. Stane sa, mýliť sa je ľudské. Aplikácia má však v tomto oproti nám výhodu, ona sa nemýli. Navyše dokáže na očividné chyby automaticky upozorniť a vy si tak daňové vyplníte správne.

6. Je výhodná

Veľkou devízou appky je skutočnosť, že vám na základe vami zadaných údajov hneď vyráta potenciálny daňový preplatok . A hneď si oň môžete prostredníctvom rozhrania aj požiadať. 

7. Je aktuálna

Zákony, sumy a čísla sa menia a tomu je potrebné prispôsobovať aj výpočty v aplikácii. Vždy keď to je potrebné je aktualizovaná, aby spĺňala náležitosti platnej daňovej legislatívy. 

8. Je bezpečná

Známkou kvality a spoľahlivosti aplikácie sú viaceré bezpečnostné certifikáty. Údaje daňovníkov sú v aplikácií ako v digitálnom trezore, nedostane sa k nim nikto nepovolaný. Platby prebiehajú cez zabezpečenú platobnú bránu Trustpay.

Na čo využijete vaše dane?

Pridajte sa aj vy k tisícom našich klientov.

Vrátiť dane