Prídavky na dieťa v Holandsku

Ak máte dieťa mladšie ako 18 rokov a pracujete v Holandsku, tak máte možnosť získať prídavky na dieťa tzn. Kinderbijslag. 

Vedeli ste, že prídavky na deti v Holandsku môžete vybaviť aj online?

Navyše, nemusíte nikam chodiť a s vybavením holandských prídavkov vám veľmi radi pomôžu naši špecialisti. Získajte tieto nemalé finančné prostriedky čo najskôr s pomocou TJ-Legal.

Požiadajte o prídavky na dieťa v Holandsku

Vyplňte krátky online formulár na tejto stránke (vpravo). Obratom vám pošleme žiadosť o prídavky na deti spolu s inštrukciami na jej vyplnenie. Prijatie vašej žiadosti vám potvrdíme a okamžite začneme pracovať na tom, aby ste peniaze z rodinných prídavkov z Holandska dostali na bankový účet v najkratšom možnom čase.

Koľko môžete dostať z prídavkov na dieťa z Holandska?

Výška prídavkov závisí od veku vášho dieťaťa. Prídavky na deti v Holandsku sú vyššie, po tom, čo vaše dieťa dovŕši 6 rokov. Hodnota prídavkov stúpne znova, keď vaše dieťa dovŕši vek 12 rokov. Uvádzame sumy, ktoré sú platné od augusta 2019.

Výška prídavkov na deti v Holandsku

Suma v eurách za jeden kvartál

0-5 rokov 6-11 rokov 12-17 rokov
na dieťa 221,49 € 268,95 € 316,41 €

Prídavky na dieťa v Holandsku sú vyplácané kvartálne, tzn. každé tri mesiace. Holandská sociálna poisťovňa vypláca prídavky na deti na konci každého kvartála, tj. v mesiacoch január, apríl, júl a október.

Koľko stojí získanie prídavkov na deti z Holandska

Obráťte sa na nás, vyplňte formulár a získanie holandských rodinných prídavkov nechajte na špecialistov. 

Cena za spracovanie žiadosti o prídavky na deti z Holandska je od 119 € s DPH. Žiadne skryté poplatky neúčtujeme. Poplatok a podmienky dohodnuté v zmluve sú fixné a nemenia sa počas priebehu spolupráce. Spoľahnite sa na nás a aj vy budete patriť medzi našich spokojných zákazníkov.

TIP

Po tom, čo od holandskej poisťovne SVB získate prídavky na deti, je možné, že vám vznikne nárok aj na ďalší príspevok, ktorý SVB vypláca v spolupráci s holandským daňovým úradom Belastingdienst. Ide o príspevok pre nízkopríjmové rodiny, takzvaný Kindgebonden buget. Viac v našom blogu.

Formulár pre získanie prídavkov na deti z Holandska

Vyplňte formulár a obratom vám pošleme všetko potrebné k získaniu prídavkov na deti z Holandska

Prosím zaškrtnite toto pole
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov.
Ochrana osobných údajov.